Új hozzászólás Aktív témák

  • Lackki

    senior tag

    válasz vg #100023 üzenetére

    Általánosítást mellőzzük... én direkt nem szóltam hozzá az elmúlt hetek fröcsögéséhez.

    Amikor azé "fikázzuk" a steamet, hogy régiózár vagy drága régióban vagyunk, a sale már nem a régi, miért lettek 60eur az AAA játék árak, akkor hol voltál? :)

    Kit érdekel, hogy milyen platformon van egy játék ami téged érdekel? Ha én Anno 1800at akarok játszani, akkor megveszem epicen, mert steamen már nem tudom (preorderesek tudják csak, akinek indítja a uplayt és linkelést kell csinálnod). Vagy várjak 1 éve, mire steamen is játszható lesz?

    Steamen 2003 szeptemberében regeltem a half life 1et!!! amivel cs 1.6ot kaptam anno, több mint 1000 játékom van a platformon, de mellette originen és uplayen még 100 kb.
    Ahogy kinéz a jelenállás, sanszos hogy a epicen is hamar meglesz a 100 játékunk, mert ha a kiadok úgy döntöttek, hogy ott jelentetik meg ugyanazon az áron a játékot, akkor ott vesszük meg. Nem mi csinálunk ebből problémát...
    Nekem csak annyi elindítani az epic games-es játékot hogy 2cm-vel arrébb viszem az egeret a másik iconra.

    Privátot hamarabb észreveszem

Új hozzászólás Aktív témák