Új hozzászólás Aktív témák

  • Volfram42

    senior tag

    Nem vesztettetek el. Az történt, hogy tagja vagyok egy kisebb csoportnak évek óta és már többünk is vett csomagot, így mivel jelenleg is ezen nevű csoportosulásban vagyunk ezért létre hoztam a sc megfelelőjét. A prefixet vagy mit már így is elhappolták sajnos. Először úgy akartam, hogy nem lépek ki, de jelenleg nem engedte a rendszer. Ezért muszáj volt kilépnem a létrehozáshoz. Természetesen nem szándékozom elmenni innen sem. Sajnos csak így tudtam megoldani. Viszont már késő volt így gondoltam reggel keléskor írok, hogy nehogy valaki is megijedjen. Nem gondoltam, hogy ilyen hamar észre veszi valaki. De jól esik a törődés. :)
    Apropó a kilépés és az alapítás között kb. 10-15 másodperc telte el, mert már ki volt töltve az adatlap, csak ugye nem engedte létrehozni amíg tag vagyok máshol. Ez alatt a röpke idő alatt már kettő meghívást is kaptam általam ismeretlen csoportokhoz. Jó gyorsak a srácok. :)

    Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

Új hozzászólás Aktív témák