Új hozzászólás Aktív témák

  • duvi

    nagyúr

    válasz 77.PX_Drebil #54262 üzenetére

    "Hát úgy elég halott lesz a játék, ha fel sem tudsz majd szállni sehonnan mert a platón is büntetlenül kilőhetik a hajódat, vagy ott fognak állni a szállás folyosóján és lelőnek ahogy kilépsz? Amennyiben ezt megengedik, sajnos elég sok IQ minuszos lesz aki meg is teszi."

    A srácokat kiegészítendő, még pár észrevétel. Nem tudom, hogy pontosan hány száz játékórám van az SC-ben, de mióta játszom (kb. 7 éve), egy kezemen meg tudom számolni, hány hasonló esettel (grieferel) találkoztam. Egyáltalán nem tipikus eset, de néha itt is - ahogy a való életben is - megtörténhet. Másrészt az ED-ben is eltöltöttem "pár órácskát" és ebben se tapasztaltam tömeges gankeléseket (persze előfordul), pedig ott jóval enyhébb a büntetésrendszer, mint a jelenlegi SC verzióban! Az SC még bőven kidolgozás alatt áll, szóval kár ezeken a dolgokon kiakadni. Ha néhanapján belefutnál egy hasonló delikvensbe, inkább hagyd ott és tekints rá úgy mint egy játékbeli bugra ;) Végezetül kár nekiugrani a másoknak - főleg személyeskedni -, mert ezzel csak magadnak ártasz és elveszítesz egy segítőkész közösséget! Szerintem csak elszabadultak az indulatok és itt jött ki belőled. Legyen béke és élvezd a tesztelést! :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák