Új hozzászólás Aktív témák

  • KO2

    aktív tag

    válasz tom5598 #47986 üzenetére

    Nah, kicsit utána olvastam, meg néztem és lehet igazad van :)

    ( Eddig én úgy tudtam ,hogy ők tesztelik a 3.0-t, majd evocati, majd ptu (több lépcsőben), majd live azt jóvan. )

    De tényleg vannak alkategóriák, eddig az első alkategóriára koncentrálnak, azt kiadták evocatinak, és közben koncentrálnak a 2. alkategóriára most( ami a cargo & commodity trading). Arról még nem sikerült hivatalos forrásból videó részletet (pl atv ) vagy írást találni hogy ezt a 2. alkategóriát akkor most nem adják ki az evocatinak csak ha végeztek vele, vagy ezt most evocatival együtt tesztelgetik-e és hogy hány ilyen alkategória van még.

    Szóval igen vannak alkategóriák, és egyszerre csak egyre koncentrálnak, de az még nem világos hogy ezeket evocatival együtt október 6 óta vagy alkategóriánként külön külön amikor ők már nem látnak benne több hibát, utána megy ki evocatinak.

    ( Szóval nekem még zavaros ez most. )

    Mindettől függetlenül, én azért már nagyon várom és remélem hamar kikerül PTU ba mert már nagyon tesztelgetném :)
    (Fejben már építem a jövő év elejére tervezett gépfrissítést is, hátha megoldódik ez a 20 fps es hiba is addig )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák