Új hozzászólás Aktív témák

  • Menthirist

    veterán

    válasz zeee #38358 üzenetére

    Én noha szintén nem most fizettem már be a játékba, és egy percig nem bántam meg, de mindenkinek azt mondom: Első hogy utána olvas. Második hogy vár egy kicsit, majd megint utána olvas. Aztán még ha mindig akkor azonnal ki akarja próbálni, és tisztában van azzal hogy még mennyivel később jön a játék, és az egyéb kockázatokkal, akkor fizessen be. Mások számára éppúgy ott lesz a befizetés lehetősége fél év múlva is, amikorra több cucc is kerül bele és remélhetően kevesebb bug is lesz a mindennapokban. A játék nem megy sehova, senki sem marad le semmiről. De csak az fizessen be, aki tisztában van vele hogy mit vesz. Ha kiforrottabb, perpill tartalmasabb játékot akarsz ebben a pillanatban, akkor válaszd az ED-t, azzal sem jársz rosszul.

    Amúgy az a joy nem rossz joy, az első nekem is olyanom volt. Alsó árkategóriában azt mondják az egyik legjobbnak. Ugyanakkor annak a beszerzése is ráér, kapható lesz később is, és egyébként nem elengedhetetlen perpill a játékhoz a joy/hotas. Ami inkább kell az SC-hez az egy bika gép, bár az ahogy látom megvan. Ennek ellenére most azzal a géppel sem tudnál 30 fps között zúzni, mivel cpu és szerverlimites perpill az fps.

    [ Szerkesztve ]

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Új hozzászólás Aktív témák