Új hozzászólás Aktív témák

  • Gilmoor

    csendes tag

    ...rengeteg cikket végigolvastam túl rövid idő alatt ahhoz, hogy kényelmesen elférjen a burámban. Az a meggyőződés alakult ki bennem, ha mindenki objektív maradna (beleértve a külföldi médiákat is) akkor ez a fórum nagyon csendes lenne. Nevezzük MOB -nak azt a tömeget aki körülveszi ezt a játékot (bár jobb lenne, ha témaként említeném, hiszen egyes szereplői ennek a MOB-nak tökéletesen lesz..rják hogy ez egy játék vagy akár AngelaMekkelekkisasszony) A lényeg a lehetőség, hogy végre kiélhessék megszállott szereplési vágyukat (bármi áron). Erőforrásokról beszélgetnek, közben senkinek nem tűnik fel hogy az "etetőgépet" életben tartani nem kis feladat. Ja miért ilyen drága az "etetőgép"? "Ti" akartátok (mondhatná teljes vállszélességgel CR). Én megértem CR helyzetét is, az Ő egójával nehéz elismerni, hogy messze túlnőtt rajta ekkora és ilyen színes stáb kontrollálása, és nem alkalmas vezetni egy ilyen tömeget. Neki ezzel kell megküzdenie, és valószínűleg tisztában van ezzel anélkül is, hogy mindenféle média bazárimajmot csinálna belőle. Ha még ehhez hozzátenném a "backerek" (akik egyébként nincsenek tisztában azzal, hogy Ők most "backerek" vagy "buyerek") összevissza hadoválnak körülötte az éppen aktuális médiaszélirány szerint, nem csodálkoznék rajta, ha egy "kapjátokbe"-val zárná sorait. Komolyan kezdem azt gondolni, hogy meg is érdemelné a tisztelt "nagyérdemű". Képzeljétek el micsoda trollkampány lenne utána... Hogyan is kezdődött a kickstarter? "...they said I was dead...they said consoles are the future..." hát mi lenne az első gúnyolódó megjegyzésük? Yes, You are dead.. gondolom.
    Tudjátok ebben az is szomorú, hogy ez nem CR kudarca lenne, nem csak az Övé.
    Elnézést emiatt a lehúzós hangvétel miatt, csupán tehetetlenségemben gondolok ilyeneket. mmorpg.com -on is csak félig volt türelmem elolvasni ezt az SC véleményt, ott vesztette el a hitelét az író, ahol a hajók áráról kezdett beszélni. Sajnos nem tűnt úgy, hogy tudatában lenne mire adott pénzt valójában. És ennek az embernek van felülete, ahol oszthatja a nézeteit.

Új hozzászólás Aktív témák