Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrfire

    őstag

    válasz Drenadar #27062 üzenetére

    De itt legalább hamar fel lehet kapni a teljes páncélt. Ha harci helyzet alakul ki, lesz rá idő, de szerintem nem árt, ha majd könnyű vagy közepes páncélban mászkálunk a hajókon, gondot nem hiszem, hogy okozna, de majd kiderül, mennyire vagyunk kényelmesek. :)

    Nekem az Alien 4 ugrott be, hogy egy egészen kicsi lyukon keresztül is ki lehet jutni az űrbe, csak nem épp egy darabban. :D Ez lenne talán a legrosszabb verzió, de nem hiszem, hogy bekerülne, már csak azért sem, mert csak 12+-os a játék. Nem is tudom, hogy ebbe a korhatárba hogy fér majd bele az, hogy levághatják a végtagjait egy karakternek akár, ilyen alapon le is lehet fejezni, és minden sérülés egész valóságosan helyet hagy a bőrön, véraláfutásos lesz, megjelennek a lőtt sebek és vágások ott ahol kell. A legtöbb játékban hasonló sincs, ha megütnek, nem igazán változik a karakter kinézete, csak levonja az életpontokat a játék, de itt meg egy ilyen rendszer mellé, hogy igazán élethű legyen azt is be kéne vezetni, hogy rendesen folyjon a vér, ha eltalálnak, vagy levágják az ember egyik végtagját, főleg vákuumban lenne ezt érdekes elkészíteni, hogy a sok kis vérgömb ott lebegjen körülöttünk, aztán ha esetleg visszaáll a gravitáció, akkor lecsapódjanak stb.

Új hozzászólás Aktív témák