Új hozzászólás Aktív témák

  • Menthirist

    veterán

    válasz Yllgrim #24611 üzenetére

    hát amcsi szokás hogy mindenre csak woohoo-znak, sosem értettem. Mi a túlsó véglet vagyunk :D

    1.1.1: fps, 1.1.2 social modul... 2015 közepe AC 2.0, év vége első epizód sq42 és PU pre-alpha... Szóval kb amit tudtunk, bár az sq42-őt kicsit korábbra gondoltam (őszre, nem év végére, bár már az ősz is a vége felé van :)

    de az fps-re és a social-ra is még mindig next few months-t mondanak. bár mondtak valamire hónap végét is.

    Amúgy igen, mindenképp nagyon hasznos hogy soktízezres QA csapat van kb :) Meg ugye fokozatosan tudják a szervereket és terhelést is adagolni, nincs az hogy megjelenéskor nincs szerver senkinek :) Viszont az azért jó kérdés, hogy sokakban nem lanyhul-e így a lelkesedés. Mármint hogy tényleg fokozatosan kapjuk meg a cuccokat, és nincs egy nagy ütős élmény. Mondjuk én élvezem ezeket az apróságokat is, meg a technikai infókat, és nagyon jónak tartom tényleg hogy mindenről mondhatunk véleményt és figyelembe is veszik... de nem feltétlen mindenki :)

    [ Szerkesztve ]

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Új hozzászólás Aktív témák