Új hozzászólás Aktív témák

  • #16729600

    törölt tag

    válasz mrfire #15016 üzenetére

    Köszi a választ.A játékot nagyon várom,jó a kezdeményezés is,ellenben szkeptikus vagyok és ebben megerősített pár privát is.( érdekes,hogy ezt egy olyan topiknak gondolják,ahol nem szabad leírni a véleményét az embernek.Talán túl sok lenne a fan faktor? :) ) Mindenesetre természetesen név nélkül én megosztom amit írtak,sajnos egyetértek vele.A támogatáshoz járna ( ! ) azért valami kvázi betartandó határidő is.Végül is a számonkérhetőség megáll,mert nem játékpénzzel vannak támogatva a fejlesztők és innentől nem is karitatív a tevékenységük,hanem kőkeményen üzleti ) :)

    "Egyáltalán lesz ebből a játékból valami még ebben a században és/vagy emberi életciklusban ?"
    Szia, azért itt írom le mit gondolok én erről, mert még meglincselnének ha a topikban tenném. :DDD
    Szóval kb három éve fejlesztik ezt és eredetileg 2015 elejére ígérték a játékot, lesz 6 játékmodul, ebből egy van 0.9xx alfa állapotban, a többi modulból még alfa sincs(kivéve a racinget amit azért csináltak, hogy eladhassanak még több hajót :D), de a PU része még mindig csak design alatt van tehát még csak bele sem kezdtek...
    Szerintem ha ez az első modul tartott nekik 3 évig fejleszteni 0.9 alfára, akkor szerintem a PU meg a játék ebben ütemben már akár 2050 körül megjelenhet. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák