Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bad Pritt

    félisten

    Nézem a Castlevania utolsó évadát, a 9. rész után megálltam szusszanni egyet, felnéztem IMDb-re, mások mit gondolnak róla, 9.9/10... hát igen. :)
    Nem csak a sorozat vitán felül, toronymagasan legjobb része, de túlzás nélkül minden szempontból tökéletes, az egyik legjobb animációs sorozat epizód, amit valaha összeraktak. Az animációs stílusok vegyítése, az effektek, a zene, hangok, az egész cselekmény, ahogy kilyukadunk ehhez a ponthoz és végül ebben a 20 percben kulminálódik az elmúlt 4 év minden sztorieleme. Mestermű, csak szuperlatívuszokban lehet róla beszélni, de nincs rá jó szó, sem több szóból álló kifejezés, mennyire zseniálisan össze van rakva minden másodperce.

    Mennyire libabőrös jelenet volt, mikor megjelent Belmont meg Sypha Alucard mögött a kastélyban és utána felszecskázták a teljes vámpírsereget, de hogy utána még erre is rá tudtak tenni egy lapáttal a végső Belmont a Halál ellen harccal, az valami egészen elképesztő.
    Azon meg mosolyogtam egy hatalmasat, mikor a Halál tolt egy GG-t Belmontnak, rohadt jó kikacsintás volt. :D

    [ Szerkesztve ]

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Új hozzászólás Aktív témák