Új hozzászólás Aktív témák

  • RetepNyaraB

    veterán

    Uh ez a Warrior Nun - én nem nagyon értem, miért kell tovább hülyíteni az amúgy is borzasztó állapotú közízlést. Szerencsére mindig van lejjebb. Annyi képregényfeldolgozás van már, hogy belefásultam a gondolatba is, megnézni az eredetit; miből sikerült előállítani az újabb khm... produktumot.
    Nyilván jól néz ki, ez az alap (mármint, hamár tartalom, rendezés, dramaturgia és színészi munka ugye nincs). Aztán itt vége is. Legalább is az eddig végigszenvedett 3 rész alapján. Ha belódul, ígérem, megdícsérem. Jelenleg a szokásos tini-takony, ál-bibliai maszlaggal (abból is az Ószövetségre koncentrálva, nehogy rátapossunk az agresszív keresztények bütykére).
    A Lucifer (ami tényleg szórakoztató mellesleg) ehhez képest egy Ingmar Bergman alkotás...

    (#51814) xy.zsolt @ a Darkot többé-kevésbé szitkozódva végigkínlódtam az S02 végéig, (elismerem, volt egy-egy rész, amely kifejezetten érdekes volt, bár főleg a zenék) ott aztán azonnal kimeredt a szemem, hogy WTF és tuti felé se nézek többet. Aztán látom már berendelték a negyediket is :C
    Pedig az alapötlet kifejezetten jó, bár persze nem újdonság, viszont olyannyira túl van tolva, amit én nem bírok (külön atom bosszantó nekem itt is a tini szál, végig). Legalább filmes szempontból teljesen oké...

    [ Szerkesztve ]

    "I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

Új hozzászólás Aktív témák