Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vladi

    nagyúr

    válasz Apollyon #48699 üzenetére

    Nem skizó ba+!!!! :O

    A skizó ha épp subon van bambán mered maga elé egy sötét szobában. Amikor épp nem, akkor meg az ereit vágja fel a kádban.

    Skizo nem többszörös személyiség, hanem tudathasadás!!!

    Pedig a többszörös személyiség létezik. link. oké kicsit halivódosítva lett, de igen, létezik. wiki

    (#48702) jonnyjoker01:

    Jó sori, egyértelműen. Erős a kritika most, de amúgy újranézős.

    (#48705) jonnyjoker01:

    Nem ismeri fel a hugát?? Hát mik vannak. Bameg, ez neked hogy maradt ki anno? Szerintem ez volt a sorozat legnagyobb flesse. 100%-ban behúzzák a nézőt Mastermind világnézetébe. Itt ez a hibbant liba, aki veszélyes és hacker és ráakaszkodik. Mit akar? Őrült zseni? Jahogy amúgy csak a tesója? Én annó újranéztem az összes közös jelenetét. 110%-ra vannak megcisnálva, mert ha tudod amit kell, tottttál más értelmet kap minden szó és mozdulat! Na az zseniális a sorozatban. :R

    Szerintem a mm vonal kicsit elkapkodott. Az "igazi Elliotot" gyakorlatilag sose látjuk a sorozatban!!

    Nem lesz má ebből blog, itt kibeszéled magad. :DDD

    Szerintem nem arról van szó, hogy nem így látják, vagy nem értik. Egyszerűen más történeti elemeit szeretik a sorozatnak. Azt akarták volna tovább nézni. Ennyi.

    Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

Új hozzászólás Aktív témák