Új hozzászólás Aktív témák

  • #54715584

    törölt tag

    válasz Viszlát #4214 üzenetére

    Ehhe, mivel nincsen közünk az amcsinkhoz, ez a kijelentés így összességében nem állja meg a helyét, bár tudom mire gondoltál :D
    Kellemes kis sorozat, nekem is bejön, mint azt már hangoztattam is itt többször :D
    És tutira ezermilliószor jobb, mint a szar kábeladókon leadott tizennyolcadik NCIS sorozat ezredik része, meg a szappanba torkolló heti nyomozós szarok többsége, meg általában azok a szar sorozatok, amiket az életben megfáradt háziasszonyok és ház urai bámulnak megfásulva valahol a panelek falai között, akik Maunika són edzőttek és akiknek bizonyos sorozatok szólnak, ugyanez a helyzet amerikában is. :)
    Én lennék a legboldogabb, ha számítana valamit az, hogy mit szeretek, mert jó pár sorozat nem szűnt volna meg, míg mások viszont igen... :)
    De amíg a hamburgeren és Jerry Springeren edződött amerikaiak nézőszáma dönti el ezt, addig biztosan jobb bármi másnál.
    Bár sajnos a high concept kifejezés nem azt jelenti, amire én gondoltam elsősorban... :)
    Ettől függetlenül no problem, hogy neked nem tetszik, de kiemelkedik az átlagból... :K
    És mivel a lájkolók táborába tartozom, így igen, magamra vettem azt a bizonyos inget :)

    Píszlávmegminden :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák