Új hozzászólás Aktív témák

  • Ragnar95

    nagyúr

    Suits S07 évadzáró
    Kicsit felemás érzéseim vannak az évadzárással, illetve Mike és Rachael kiírásával kapcsolatban. Egyrészt jó volt a záró dupla epizód, minden megvolt benne, amiért a sorozat szerethető, illetve adott egy viszonylag kerek lezárást is Mike és Rachael sztorijának, de valahogy mégis kicsit összecsapottnak éreztem, ahhoz képest hogy mennyi szálon futott a történet itt a végén, nagyon gyorsan lezavarták az összes szálat.
    Mike és Rachael szálán megvan a happy ending, illetve ez viszonylag logikus lépés is volt, úgyhogy ez tetszett.
    Az iroda szempontjából is megvan a happy ending, illetve van lehetőség a folytatásra, még ez is rendben van.
    De Jessica szála full logikátlan volt szerintem. Kicsit olyan érzésem volt, mintha egy teljesen másik sorozatot néznék vagy legalábbis egy spinoff pilot epizódját látnánk Jessica főszereplésével. Aztán a rész végén Jeff nagy igazságot fogalmazott meg, ráadásul nagyon nem illett Jessica karakteréhez ez a pálfordulás. Kíváncsi leszek, az ő szálát hogy folytatják.

    Várom mindenesetre a folytatást, bár nem vagyok benne biztos, hogy ugyanolyan lesz a sorozat ezek után...

    Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Új hozzászólás Aktív témák