Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Enigma1945

    őstag

    Kemény zsaruk véleményem:

    Nekem a vége nem tetszett! Vic már nem lett igazi zsaru, ez nem is tetszett neki, számomra is csalódás, bár, én halálbüntetésre számítottam! Ahogyan a végén kiterigetett mindent.. Az fantasztikus volt! Rafinált módon megúszott mindent, a bandája viszont kihalt.. Nekem nagyon hiányzott már a végén a sok akció a drogügyletekkel, a rajtaütések, Julien kalandjai Daniellel..
    Dutch is a végén semmilyen lett. Lehetett volna a végén ő a százados, úgy is kiderült Claudette meg fog halni.
    Lemansky-t nagyon sajnáltam a kedvencem volt Dutch melett, miatta fáj a szívem még most is :(
    Shane-t a végén sajnáltam meg, Vic vitte bele mindenbe, ( igaz, ezt ő maga is bevallotta ) de hogy a családját is megölje?! Igaz, megtudjuk miért. Ronnie-vel mi lett? WTF?! Nem akartam elhinni! Ezt szerintem elszúrták. Az egyik külön kedvencem lett a végére, nem ezt érdemelte! Valahogy a film ezt nem jól adta át.
    Jó lett volna látni David bukását, is ő is korrupt volt a maga módján!
    De a végén Vic bajba került az biztos, mert fegyvert fogott, szóval készült valamire. Talán öngyilkos akart lenni?

    Összességében nekem tetszett a sorozat, jobb volt mint a Lost-Eltűntek.
    örülök hogy láttam, talán még pár év múlva megnézem!

    Mit ajánlanátok most srácok? Ami magyar szinkronos? Köszi! :R

    [ Módosította: Intruder2k5 ]

    Komolytalan emberek kíméljenek!!

Új hozzászólás Aktív témák