Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Komplikato

    veterán

    válasz oriic #33459 üzenetére

    Nálam az S1 betettet a kaput, mert a sorozat elég sok változtatást tartalmaz a könyvhöz képest, de cserébe pár karakter még jobb is. Oké, a főhős a könyvben is ilyen jellemtelen idióta a megfelelő inspiráció eljöveteléig, de ez van. Erre úgy elszabták a végét, hogy most nem merek S2-be kezdeni. Nem is értem mire volt ez így jó, miért nem lehetett folytatni a könyv szerint legalább nagy vonalakban, így kinyújtva mjad talán S4 lesz mire eljutnánk a második kötetig. :W

    Incorporated S1

    A lezáró két rész kicsit sűrű volt szerintem, én meg azt hittem lesz még 2 rész, de ez van.
    Jól megkavarták a forró kását, szép kis levegőben lógó kérdések maradtak, hogy mindenki meg akarja nézni az S2-t. Tetszik, hogy a világról néha egy egy random beszélgetés 1-1 sorából lehet kihámozni valamit az öko katasztrófáról, hatásairól, meg mi történt azóta.

    The Expanse S02E01-E02

    Szerintem jót tesz a sorozatnak, hogy a későbbi kötetekből kiderülő párhuzamos történéseket beleszövik. Nagyon várom a folytatást. :R

    "Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

Új hozzászólás Aktív témák