Új hozzászólás Aktív témák

  • FoxiestFox

    félisten

    válasz Ragnar95 #25624 üzenetére

    Nem azt mondom, hogy bontsák ki gyorsan Bruce-t, csak annyit, hogy legalább látnánk már valamit abból a megkeményedésből, ami majd tudjuk hová vezet.
    Mert az nem igazán elég, hogy Alfred, taníts meg bunyózni!, és Alfred, tudom, hogy sunyul a Wayne Enterprises, segíts a végére járni. :DDD
    Lucius Fox meg részek óta javítja azt a számítógépet, még PC bontósnak is gyenge lenne. ;]

    Barbara/Lee/Gordon, hát, átlagosak a legjobb indulattal is. Lee dísznek van (nekem is láv amúgy Baccarin kisasszony :D ), a szöszi mondjuk egész jól hozza a psy-t, de Gordontól nem vagyok elájulva.. szerintem a partnere is lejátssza a színről, ha egy jelenetben vannak.. nagyon rossz választás ez a kölyökképű tag.

    Igazából az a bajom, hogy a kémia nem működik a szereplők között... a díszletek, a bevágások a városról, az öltözékek.. minden pazar, de nem érzem, hogy ez az egész él, a karakterek interakciói mesterkéltek, semmi természetesség nincs (illetve ami van, az kevés), olyan, mintha néha színházi produkciót néznék, annyira erősen túltolják...

    De nézem én is, mert alapvetően rendben van, csak kiemeltem, amik engem zavarnak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák