Új hozzászólás Aktív témák

  • FoxiestFox

    félisten

    válasz BITBOYS #22914 üzenetére

    Szerintem nem volt meg a részben az az összhang és ritmikusság, ami a pilotot jellemezte teljes hosszában.
    Nagyon-nagyon nehezen találta meg a hangját, azt is a végére, ahogy írtad is. Az utolsó harmad már rendben volt.
    De a nagy, fontos emberekkel terem, amire mindenki azt hitte, hogy... na, az szívatás volt.
    Én mondjuk biztosra vettem, hogy melóval kínálják majd a srácot, de egy seregnyi jelentéktelen ügyvédre nem számítottam.
    Ennek fényében a zene és a fényképezés óriási overkill volt a legelején annál a jelenetnél, hatalmas, jelentőségteljes eseményeket sugall, pedig lófasz se volt. "Gyere, dolgozz nekem. Kösz nem. Oké, akkor heló'."
    Wtf.
    Másik, ami az agyamra mászott, Darlene. Harmadik, a díler fickó. Ez már előrevetíti, hogy részről részre igazságosztós-mellékszálas lesz a sorozat, és gyanítom, hogy ez állati mód rá fog mászni a fősodorra.

    Ne legyen igazam, remélem, megtalálja önmagát a cucc, kb a Person Of Interest-tel voltam úgy, hogy az eleje elég gyenge, aztán néhány részenként jött a húbaszki-feeling, és azóta sem enged el.
    Annyi különbség, hogy ott a pilot nem volt ennyire erős, tehát nem nagyon tudtam, mire számítsak.

Új hozzászólás Aktív témák