Új hozzászólás Aktív témák

  • looser

    addikt

    válasz NoLF #5611 üzenetére

    Jézusom, iszol te rendesen öregem, nem semmi :-)
    Én nemrégiben rendeltem egy Vaterás fickótól házipálinkát, másodjára már nem vaterán, hanem telefonon és félreértettük egymást. Szilvát kértem, mondta, hogy abból már kevés van, de van körte, mondom abból kérnék akkor két litert, erre hozott négyet, mindkettőből kettőt. Ha már ott voltam, átvettem, úgyis elfogy. Másnap mondja kollégám, hogy amit nyáron megbeszéltünk, hogy hoz pálinkát a szombathelyi ismerőse, az is érkezik, újabb két liter. Két kollégának megcsináltam a laptopjait, egyikük hozott egy ágyas-vegyest, másikuk a literes Sligovicát. De valahogy a sörre mindig szívesebben gondolok, közelebb áll hozzám :-)

    Ma csodát láttam. Jövök haza az 50-es villamossal, s két hölgy ült egymással szemben, egy gyönyörű, karcsú, fiatal, jólöltözött magas lány (25-30 körüli), manöken arccal, de csodás mosollyal és nem festett barna hajjal (a kedvencem...) s másikuk feltehetőleg az édesanyja, hasonlítottak egymásra, s felváltva kortyolgattak egy dobozos Arany Ászokat, de főképp a fiatal lány itta. Nem tudtam levenni róla a szemem, bár édesanyja pont úgy ült, hogy engem látott, mégis muszáj volt nézni, egyszerűen döbbenetes látvány volt. Most sem térek magamhoz és csak egy import világos Staro van a hűtőben...

    Mindent tudok a rákászszakmáról...

Új hozzászólás Aktív témák