Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    válasz Dorian #20728 üzenetére

    Monyó több söre jobb a Punk-nál, mint rosszabb
    ez objektive nem igaz.

    untappdon a Brewdog Punk 3.76on all, 822.000 check-innel, ebbol 396.000 unique. ez eleg nagy szam, globalisan elerheto, stabil sorrol van szo, amibe jellemzoen sorszeretokent az ember bele szokott futni. hype korulotte mar nagyon nincs.

    a Monyo atlagban 3.61en all (80.000+ check-in, 28.000+ unique), 27 sorrel (27et untappd ahogy nezem csak a nem kifutottak kozott szamolja). ebbol 6 all 3.76 folott:
    - All together (4.01, 120 rating)
    - Nut To Butt (3.89, 559 rating)
    - Franky 2019 (3.89, 78 rating)
    - Hungarian Terroir: Sopron Blaufränkisch RIS 2018 (3.86, 1438 rating)
    - Mange Tak (3.83, 140 rating)
    - Dead Rabbit (3.79, 4250 rating)
    Ebbol harom sor gyakorlatilag kifejezetten limited release nagyon keves check-innel.

    ---

    szubjektive kostoltam toluk parat. a Franky 2017 megfeleloen erlelve gyakorlatilag a legjobb magyar sor, amit ittam es a Boris 2016 is boven nagyon jo volt (kb ket evesen a csucsan). a Bipolar Bear - American Beauty - Schätzi - Sour Rise negyes meg kb az a szint, amit egy nagyuzemi fozde is siman hoz. Flying es Dead rabbitot ugy emlekszem probaltam, de nem talalom a feljegyzeseim, szoval lehet azokba nem futottam bele... vagy csak belekostoltam ismerosebe aztan konstataltam, hogy inkabb kikerek valami erdekesebbet.

    Brewdog szinten egyebkent a Franky es a Boris ellenfele nem a Punk, hanem az Abstrakt / Dog szeria, a Franky 17 es a Boris 16 kb arban es tudasaban is abban a ligaban jatszott, ami nagy szo. zarojelben: ABk kozott volt szoras, a csucs AB / Paradox szint azert boven nem volt meg.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák