Új hozzászólás Aktív témák

  • turikcsaba

    csendes tag

    sziasztok, boldog tulajdonosa vagyok végre én is újra Sony telefonnak fél napja. legutóbb otto14 kolléga felhozta a kamera videózás közbeni audiozaját témaként, én ugyan ezt tapasztalom az enyémen, illetve kicsi utánakeresés után rengeteg reddit poszt és youtube video komment alapján kicsit nehezen hiszem el, hogy nektek nem jelentkezik ez a gond. (úgy értve, hogy max nem vettétek eddig észre, senkit nem akarok megbántani)
    biztosak vagytok benne, hogy nálatok ez tényleg nem létező téma? totál csendes környezetben kell hozzá lenni, hogy előjöjjön, különben egy kisebb "háttérzaj" is elnyomja.
    csak azért vagyok kíváncsi, mert ha ez kiderül, hogy normális, akkor valóban nem lehet ezzel sokat kezdeni, ez ilyen. viszont ha ez bizonyítható, hogy van több ember, akinél ez nem jelentkezik, akkor jogosan lehetne jelezni a Sony felé, hogy itt vannak bakik több embernek az eszközével és szerintem jogos lenne a garis javítás/csere. (olvastam kommenteket, hogy szeretnek emaitt kötekedni garinál, hogy márpedig ez így rendben van).
    aki nem tapasztal ilyen jellegű gondot, tud esetleg egy pár másodperces videót készíteni a fő és telephoto kamerával, közben fel-alá megmozgatva a telefont, mondhatni néma csendes környezetben? én kifejezetten hálás lennék, meg szerintem jópár más tag is!
    egyébként iszonyat menő a telefon, szerintem ezt a videós audiózajt leszámítva, tök jó, hogy van egy notch/bevágás/punchhole nélküli kijelző, kapacitív ujjlenyomat olvasó, rendes proximity szenzor, dedikált kameragomb, jack csati, fullos akkumulátoridő (az S10-em után ez konkrétan megváltás) és még sorolhatnám. csak az ára ne lenne ekkora, dehát meg kell fizetni a különcködést :)
    itt egy link mellette a "nagyon érdekes" padlómról, hogy mire gondolok, azt aláírom, hogy fel kell hozzá tekerni a hangerőt, viszont amikor zoomolok/mozgatom közben a telót, szerintem egyértelműen hallatszik, hogy valami furcsaság van.
    https://www.youtube.com/watch?v=tCF0W0YcLdg
    köszi előre is, aki hajlandó tovább kutatni a dolgot! :R

Új hozzászólás Aktív témák