Új hozzászólás Aktív témák

  • konyi79

    addikt

    válasz krmcz #23760 üzenetére

    Benézte, kicsit túl van ez itt gondolva. Mindenki hibázhat.
    Emellett a mai elektronikák korában ez szerintem filozófia kérdése. A Canon maximálisan pontosat akar, a Sony meg úgy döntött ad egy esélyt az epilepsziásoknak is, ne ugráljon ott a szeme előtt a vonal. Így a billenési értéket oda rakták, ahova. Amikor először bedobta FB csoportba, én rámértem az enyémre hiteles eszközzel, mindkét irányba 1 fokon belül volt. Ami még mindig lehet sok neki, teljesen megértem, meg kaphatott egy JGedisön kivitelt ami esetleg rosszabb. Pont ahogy elmondja, az emberek nagyon kis hányadát érinti ez, Ő pont az.

    De én is úgy látom keresi az utat, remélem megtalálja, mert tehetségesnek látom. De a színház tűnik most innen nézve fontosabbnak.
    A migrációs videót meg hagyjuk is, csodálom nem hozta le a közszolgálati. Én azt gondolom, a sikerhez csak két dolog hiányzott: a kitartás meg az alázat.

    És igen, aki közszereplő azzal szemben bárki fogalmazhat meg véleményt, ezt tudomásul kell vennie aki ilyenbe kezd.
    Csak nem itt, mert ez a topik nem arra való, szóval dobjatok modkerbe ne offoljak én se ilyennel itt :)

Új hozzászólás Aktív témák