Új hozzászólás Aktív témák

  • gonczip

    tag

    Sziasztok!

    Gondoltam megosztom veletek is hogyan jártam..
    Május hónapban vásároltam egy Samsung UE55KU6000-es TV-t.
    Sajnos a kép minőségével nem igazán voltam megelégedve, mivel sötétebb jeleneteknél csúnya bevilágítás jelensége fogadott a kép alsó részénél. Nem hagyott nyugodni a dolog ezért jeleztem a Samsung ügyfél szolgálatának, hogy ez a TV így nem frankó. A mai napon ki is jött a Samsung szervizes fószer és helyben szépen kicserélte a TV paneljét egy újra. Gondoltam semmi gond, csak az újjal ne legyen ilyen probléma. Erre mikor összeszerelte és bekapcsolta annyi változás történt, hogy most már nem a képernyő alján, hanem a képernyő jobb szélén láthatóak ezek a foltok. Kérdezem tőle, hogy ez így természetes? Erre azt a választ kapom, hogy ez technológiai sajátosság, a nagy kijelző miatt van nincs mit tenni, illetve valami tűréshatárról beszélt, hogy ez még a Samsung álláspontja szerint belefér. Hát mit ne mondjak ez kicsit letört, nonszensznek tartom. Közölte velem, hogy annyit tudunk tenni az ügy érdekében, hogy várjak 3 hónapot aztán jelentsem be újra és akkor jönnek és hoznak egy másik panelt, hátha az jobb lesz. OMG! Ezt most komolyan gondolja egy ilyen kaliberű cég mint a Samsung???

    Így nézett ki a képernyő alsó része, ami annyit változott, hogy most már a jobb szélén vannak ilyen foltok:

Új hozzászólás Aktív témák