Új hozzászólás Aktív témák

  • Sensut

    őstag

    Próbálom megfejteni, hogy mi lehet ezekben a STALKER játékokban az, ami ennyire megfogja az embert. Én például kezdem s végzem őket ki tudja már hányadára, egymás után, és nem unom meg. Mi több, minden alkalommal mintha új játékkal lenne dolgom, az az érzésem. Mert itt van a Far Cry 4 ugye, ezt semmi perc alatt halálra untam, és felénél már alig vártam, hogy a fő sztorinak vége legyen és letudjam a játékot végre. Isten tudja mikor fogom még egyszer elővenni. Na de ezek a STAKEREK, ezek nélkül már el se indul a gépem. Talán az "amerikai szirup" hiánya, ami lassan a COD-ból is szappanóperát csinál, ez lehet a dolog nyitja? A valós helyszínek? De hát egy csomó WWII játékban voltak valós helyszínek, de azokat hamar meg lehetett unni hacsak nem multiztál velük. A sztori se lehet a kulcs, mert azt egyszeri végigjátszás után már meg lehet tanulni. A fejlesztési lehetőségek sokat nyomnak a lantba, de az szerintem még nem elég. Mellesleg mindegyik rész tartalmaz bugokat, ami más esetekben végzetesen betesz egy-egy játéknak, de itt szó sincs erről. Még a bugok is szentek ebben a sorozatban. Ha atomról hallok, Csernobil jut az eszembe és ha óriáskereket látok, akkor Pripjáty főtere. Kedvenc fegyverem az AK és legszívesebben örökre a Zónába költöznék. Ne erre varj gombot :D .

Új hozzászólás Aktív témák