Új hozzászólás Aktív témák

  • negyven2

    veterán

    válasz gyugyo79 #1943 üzenetére

    Az a baj, hogy én csak a konzolos (kontrolleres változatot tudom) kiosztást tudom. De ez elvileg összeviszontlátható a PC-s bill/gér kiosztással. Xbox-on (Xbox kontroller) LB-vel hozzon elő a Weapon/Invertory Wheel-t.

    Itt én az analóg karral választom ki a kívánt fegyvert (vagy ha RB-vel tovább lépek akkor az adott Invertory item-et).

    A fegyverek között (és az item-eknél is) LT és RT-vel váltok.

    A különböző lőszertípus között meg a D-Pad-al lehet váltani (jobb, vagy bal irány) Ennek kéne megkeresni a bill.-es változatát..

    Magát a fegyvert nem tudod kiüríteni egy lőszerből, max. ha másik lőszerre váltasz. Illetve ha kifogy egy adott lőszertípusból, akkor automatikusan mindig eggyel ugrik jobbra (utolsó helyen meg vissza az előre). Ez egy kicsit amúgy akkor válik zavaróvá, ha már meglesznek a speciális (tüzes, robbanó) löszerek, mert pl. a legnagyobb sebzést adó Express lőszer után kellemetlen, hogy átvált a robbanó lőszerre. Mert eleve csak 10 lehet nálad, plusz nyersanyagba kerül az előállítása, és én maximum ezeket csak grifferek ellen használom végső esetben. Illetve célzás közben nem tölt újra automatikusan.

    "Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

Új hozzászólás Aktív témák