Új hozzászólás Aktív témák

  • Mátésum

    aktív tag

    válasz johnsmithnex #4918 üzenetére

    A Honor lehet, hogy erősebb, de hogy én ezt az esetek kevesebb, mint 10 %-ában veszem igazán észre, az biztos. Amire használom a telefont, igazából nem éreztem még lassúnak ezt az A1-et. Kicsit persze lassabban indul el a fényképező, de kb. ennyi. Illetve a boot idő az feltűnően lassabb, de nem hiszem, hogy 10-nél többször indítottam újra a Honort, ezt sem tervezem indítgatni. Persze ennyi idő alatt nehéz igazán pontos összehasonlítást végezni. A kamerát még nem próbáltam. Nekem kicsit hiányzik a Huawei felülete, négy éve folyamatosan ezt használtam. Ha lett volna nagyobb keret, akkor Huawei Mate 10 Pro lett volna :)
    Mondjuk, a fém készülékház nem értem, miért megy ki a divatból, örülök, hogy végre nem kell az üveg hátlap miatt is aggódni, hogy eltörik. Illetve az 5,5" is hiányzott. Ennyiért most ezt találtam (számomra!) a legmegfelelőbbnek. Arra mondjuk kíváncsi leszek, hogy a Huawei rendszere, ami (elvileg) megakadályozza a teló lassulását hosszú használat után, mennyire lesz érezhető, hogy ebben a rendszerben nincs.

Új hozzászólás Aktív témák