Új hozzászólás Aktív témák

  • pergabb

    senior tag

    válasz Atus85 #3878 üzenetére

    Köszi a választ..
    Már meg is vettem :)

    Boltban megnéztem van e pixel hiba. Nincs

    Indítottam kimenő hívást, kicsit sok nekem a magas hang, de nem rezonál mint a hibás note 4-ek esetében és a túloldalt is tisztán hallottak.

    Közelségérzékelő tökéletesen működik, ez a Note 4 esetében ritka fos volt, hiába nyomtam az agyamba, akkor is felébredt és 10/9 némítottam véletlen.

    Akkuról meg majd kiderül elviseli e az 1 napot az én szokásaim mellett (nuku játék, de minden más level 100)

    Note 4 esetén amúgy nekem a mailek jöttek azonnal, nem tudom milyen progit használtál hozzá, én a mezei saját beépített levelezőjét. Főnököm most vett egyet a tanácsomra, neki is tökéletes.

    Dupla kopp és lehúzás azért hiányozni fog, de nem akarom telepakolni a telefont semmi extrával, navigáció, hangrögzítő, hívásrögzítő (psszt), messenger, viber, insta és off, más nem kell.

    Perpill annyira fárasztó napom volt, hogy nem érzek kedvet sem, hogy nekiálljak belakni és szinkronizálni rá a névjegyeket, inkább tolok vmi lövöldözős játékot a számítógépen, végül is érett 33 éves férfi vagyok :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák