Új hozzászólás Aktív témák

  • trance89

    őstag

    válasz Hatvan9 #21475 üzenetére

    "Utána a Galaxy Nexus szintén baráti volt úgy rémlik és az lg nexus 4 se egy drága készülék volt, a 2-3x ár szerintem az akkori készülékekre nem igaz.(csak jelenleg szálltak el, miközben ott mégkevesbe indokolt mint egy iPhone -nál)"

    :D
    Egyáltalán nem voltak drágák...
    Ezt úgy mondom hogy megjártam a majdnem teljes Nexus vonalat, először Galaxy Nexus 400 euró körül, utána Nexus 4 cca 450 eur, Nexus 5 dettó, Nexus 5X "csak" vmi 300-350eur volt, mindemellett szériahibás is
    Akkoriban nagy pénzeket költöttem telefonokra amit mai fejjel már nagyonis sajnálok, ma már a Mi A1 LineageOS rommal megtámogatva jóval többet ér, sőt itt már van dualsim és FM rádió is ami nexusoknál soha nem volt
    Felhasználói élményben ugyanaz mint egy nexus kategóriás telefon és ami a legviccesebb hogy ezt a telót 159 euróért vettem 1 hónapja, messze a legjobb ár/érték arányú készülék főleg ha azt is figyelembe vesszük hogy LOS hivatalos támogatással rendelkezik, pont emiatt hosszú ideig életképes készülék marad
    SOT pedig 5-6 óra is gyakran megvan, az összes fenti teló ugyanekkora akkuval örültem ha összehozza a 4-4,5 órát...

Új hozzászólás Aktív témák