Új hozzászólás Aktív témák

  • dave_gahan

    aktív tag

    válasz Atomgeszi #464 üzenetére

    Az EEA és Xiaomi.eu romokkkal kapcsolatban uezeket valószínűsítettem. :R

    "AOD csak azért kurtább, mert cseszik időben lefejleszteni globalra azt, ami china már adott és első kézből kapott..
    ...Az meg,hogy globalon kicsit kurta az AOD, az nem hiba, hanem hiányosság.. amit hellyel közzel majd javítanak."
    Lehet, de volt már olyan "hiba", amelyek javításának global-ra kerülése sok-sok hónapot vett igénybe, sőt, az értesítési ikonok állapotsori eltűnése több, mint 1 évig is gond volt... Természetesen ezek major bug-ok, ezek azért elég általános MIUI hibák (+ közelségérzékelős gondok - több típusnál is jelentkeztek), ilyen szempontból igenis egy kalap alá lehet venni a Xiaomi és Redmi vonalat is - nyilván a készülékspecifikus hibákra nem lehet felkészülni...

    @nfsu17:
    Direkt elmentem a Lurdyba, h mindkettőt megnézzem - fogásra nincs nagy különbség közöttük. Nekem méretben mindenképp nagy ugrás lesz bármelyik, szoknom kell majd a Mi 9 Lite-ot is, ha azt választanám (de a Note 8 Pro csak 2 mm-rel szélesebb és asszem 4-gyel nagyobb, nem vészes).
    Sokan félnek a Note 8 Pro G90T procijától, pedig kb. 30%-kal erősebb, melegedni nálam nem fog jobban, mivel én nem játszom, viszont a nyers erőre máshol is szükség lehet. Az akksija is nagyobb, bár sztem ezt a pluszt kb. elviszi a nagyobb és többet fogyasztó kijelző.
    Az AOD az ismert fogyatékosságaival nekem így nem előny, desingban persze pöpec, de funkcionálisan perpill többet ér az értesítési led (ami nem hátul van ;]).
    Ami nekem még a Note 8 Pro felé billentette a dolgot, az éppen a kijelzők közötti különbség, de furcsamód az amoled "laggolása", amiről a 290.-ben írtam: [link] (ami állítólag a bekapcsolt csíkozódáscsökkentő mód miatt van) Még megnézek majd egyéb amoled paneles telókat is ebből a szempontból, egyébként nyilvánvalóan sokkal kontrasztosabb az amoled, de mellette a Note 8 Pro kijelzőjének sem volt szégyelnivalója. :N
    Nem volt még ujjlenyomatolvasós mobilom, így nem tudom, hogy elől, v. hátul szerencsésebb elhelyezni, sztem meg tudok barátkozni mindkettővel. Kétségkívül "eye candy"-bb kijelzőbe integráltan, cserébe lassabb egy hangyaf@xnyival... :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák