Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • martin555

    aktív tag

    válasz fi:zi'k #50 üzenetére

    sziasztok, kinőttem a galaxy S advance i9070-emet, keresem új telómat.

    kínai brand-ek ügyében nyomozok, olvasgatok (nem kínai KLÓN-ok hanem kinai brandek)

    amit szeretnék:

    100.000 e ft körül

    5 coll, hogy "telefon" funkcióját még megőrzze

    telefonos viszonylatban vállalható jó fényképező, (nem Canon EOS stúdiófotó de ne is 5 megapixel)

    jó nagy akku ne legyen alulméretezve! nem hajtok a penge vékony telóra!

    NEM KELL dual sim.

    memória bővíthetőség se kritérium, xiaomi mi3 64-eset nézegetem nagyon xiaomishop.com-ból megrendelve.

    FONTOS hogy legyen elérhető fórum, támogatottság, ruszki vagy egyéb romok, ne legyen szívás se a hardverrel se a szoftverrel, tudok root-olni, tudok cook-olni, nem ijedek meg tőle de ne magányos harcos legyek a telóval hanem lehessen fellelni hozzá támogatást

    szeretném, ha minden "működne" rajta, tehát ne legyen szopás GPS-szel (hogy mittomén, kínai, vagy hekkelni kell a szoftot senki se tudja hogyan) ne legyen szivás hogy fotó app leszívja az akkut 2 óra alatt, ilyenek!

    nem kell a 8 mag nekem , NEM az utcabeli srácoknak akarok felvágni vele hogy a PI-t meg szintetikus teszteket mennyi idő alatt számolja ki!

    na. tisztelt urak. ezekre kérdem a szakértőket hogy a xiaomi mi3-on kívül más mi az ami nekem még szóba jöhet?

    www.oneplus.net teló se néz ki rosszul de hogy lehet megvásárolni?

    el tudnék lenni a xiaomi mi3-mal hogy NEM cserélhető az akku és NEM bővithető a memória, ha mondjuk 2-netán 3 évig ez most egy jó telóm lesz!

    kérdés még: ha xiaomi m3 jelölöm meg, ezt kell megvenni magyarországra és ebből a shopból?

    http://www.xiaomishop.com/78-xiaomi-3-mi-3-2gb-64gb-5-inch-ips-23ghz-quad-core13mp-camera-wcdma-version.html#/color-black/free_gift-flip_leather_casecar_chargertouch_penscreen_protector

    azaz ez megy az itteni hálózaton?

    POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

  • martin555

    aktív tag

    válasz martin555 #1974 üzenetére

    azért teszem kicsit lejjebb a lécet (pld redmi) mert a nem -kivehető akkus mi3-at pld olyan élethelyzetekben nagyon sajnálnám, amikor sokat navigálok a telóval autóban, és az autós szivargyújtó töltő bedugása ellenére "merül" a telefon, (galaxy i9070) mivel, gondolom, több energiát fogyaszt a navigálás (gps, proci + kijelző) mint amit a szivargyujtó adapter tud tolni (és forrósodik minden , szivargyujtó + telefon, a nap is süti valamennyire.. stb) és sajna, az i9070-nél észre is vettem, hogy eléggé rosszat is tett ez a forrósodás + töltés közbeni merülés (nagy igénybevétel) ugyanis energiatakarékos mode ON-on se bír annyit egy pár ilyen "büntetés" után az akku mint 1-2 héttel előtte.

    hadd tegyem már itt is fel a kérdésemet, ha redmi-szint, és olyan max 60.000 ft is elégséges lenne, mi az a teló amit a redmi-vel párhuzamosan érdemes még megnézni? a galaxy i9070-nél is bejött hogy cserélhető akku, ebay-os pótakku táskában magammal szállítva már volt, hogy jól jött, ezért is szimpi egy ilyen redmi-féleség. mik az 5 coll "körüli", redmi -höz mérhető telók mostanság még ?

    POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

Új hozzászólás Aktív témák