Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fejvadi

    nagyúr

    válasz mizoli #11148 üzenetére

    Nem akarok visszatérni a v5-re. Van nekem ahhoz nagyon jó kis fekete témám is.
    Az Iván az nem AOSP? Én szeretem a MIUI-t ezt akarom.

    Kipróbáltam minden lehetséges verziót és semmi nem jó.
    WSM nélkül semmit nem enged még az ingyenesekből sem feltenni, mert a Lite-n nem lehet bejelentkezni a fiókomba. Ezt az egyet nem tudtam még kipróbálni, mert ha betudnék jelentkezni akkor egy ingyenessel kipróbálnám. Ami nekem megfelelne az is ingyenes, de azt én tettem fel és kell a WSM, de lehet pont ez az oka, hogy egy idő után, visszatért az alap témához. Talán fel kellene valahogy tenni a MiCreditet vagy mit, ami engedne a téma fiókba bejelentkezni és akkor talán menne.

    Semmilyen módon nem megy:
    Minden kombináció kipróbálva, Aktiválva a modulok és aktív nélkül is. Szinte mind1, így is úgy is visszaáll alapértelmezettre.
    Teljesem mindegy, hogy bármi bent van e az indítópultban.
    WSM nélkül alkalmazni sem enged 1 témát sem.
    A MiTheme alkalmazása 1 idő után folyamatosan újraindítja a telefont, de a téma megmarad.
    A MiTools aktíválva szintén ugyanezt teszi, bármi mással van társítva.
    A Paid Themes éd a Themes Authorization, WSM-el visszaállítja a témát alapra, de nem indul újra telefon.

    Vagy meg ekllene valahogy oldani, hogy a Lite-ben engedjen a fiókomba bejelentkezni, vagy nincs ebben mód, hogy rendesen menjen, de még akkor sem biztos. Abban az esetben nem kellene se WSM se modulok az ingyenes témákhoz.

    Vagy fel kellene tennem a MIUIHU-t, mert abban van fiók, de olyanok is amik nem kellenének.
    Az is lehet azon sem menne rendesen a téma.

    Nem akartam ROM-olni, de már kínomban ebbe is belevágtam, mégsem értem el semmit :(

Új hozzászólás Aktív témák