Új hozzászólás Aktív témák

  • mrnobody

    tag

    válasz apeelme #253 üzenetére

    Rendben, kipróbálom, mert még erről nem hallottam és attól hogy nem hallottam róla attól még létezik és működik gondolom.

    Viszont azt nem tudom elképzelni, hogy normális működés, hogy egy 3D-s játékból nem lehet kilépni csak a home gombbal és utána ott futkorászik a memóriában a játék felesleges erőforrást fogyasztva és így merítve az aksit. Mint említettem, csak az ilyen selejtes alkalmazások miatt használtam a Task Killer-t, de ha másképp is megoldható (felesleges program telepítése nélkül), akkor az csak jó és használni fogom.
    Szerencsére nem az a tipikus felhasználó vagyok és nem is az a fajta fejlesztő aki még mindig Total Commander-t használ Windows-on, hanem az a típus aki próbálja követni a lehetőségeket és értelmesen kihasználni. :)
    (A Total Commander-es példáért elnézést kérek azoktól akik mezei felhasználók, én nem vagyok híve, viszont megáll az agyam mikor egy fejlesztő csak ezzel tud fájlokat böngészni és a Windows intézőt azt sem tudja hol lehet elindítani, természetesen a Total Commander lehetőségeit ki sem használja a fájlok böngészésével.)

Új hozzászólás Aktív témák