Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mokkacsoki

    tag

    válasz Rushmachine #48 üzenetére

    Összeszedted .eggyetértettem vele csak miután általában minden kommentben ott tartottunk hogy mik a negatívumai így elég átlátszó.Rossz szervert választottál.Mert és most nem hazudok velem nem volt ilyen probléma hogy kihalt lett volna a melett hogy főleg siegre és egyebkre korlátozódik a játék elég sok ember mászkált.....a többi dologra nem szeretnék már reagálni mert akkor se vége se hossza nem lesz.A HC gamer dologhoz.....alapvetően mindenki játszik szóval annak a szónak nincs értelme.És lehet most magyarázni ...én így vélem és ez számomra így is lesz.40 ig húztam fel a fő karim....De ha nem tetszik a játék nem kell teleírni az egészet azzal hogy mi a negatívum.Előre leírtad eggyetértetttem párral.Bár valószínűleg valami peches időszakot vagy szervert fogtál ki.Ha a játék nem kerek nem kerek...De hogy ismételjem valaki megnézi a kommenteket aki mondjuk játszani akar lehet hogy gyorsan elmegy a kedve.... :C :C

    "vitában nem sértegetjük egymást hanem ésszerű érvek alapján csatározunk" :Y

    A processzorok füsttel mûködnek. Ha kijön belõlük a füst, nem mûködnek tovább.

Új hozzászólás Aktív témák