Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    Erről a témáról én is írtam egy kis szösszenetet még annak idején, és elég parázs viták alakultak ki benne.

    Akit érdekel, itt elolvashatja. 1096 kommentes topik van mellette, ajánlom átböngészni azt is.

    Hogy a jelenlegi íráshoz kapcsolódóan is írjak: Én is elítélem a warezolást. Egy program - mindegy hogy játék, OS, vagy milliókba kerülő tervezőprogram -, több ember megfeszített munkájának a gyümölcse. És ha ezt mindenki ingyen lemásolná magának, akkor az alkotók ebből egy fillér jövedelmet sem látnának, ergo nem érné meg azt tovább fejleszteni, javítani, új tartalmakat és folytatásokat készíteni.

    Természetesen azzal is tisztában vagyok, hogy sokan nem engedhetnek meg maguknak 10-15K-t kiadni egy játékért. De én erre csak azt tudom mondani: Ha NEM TETSZIK a játék, akkor minek töltöd le? HA PEDIG TETSZIK, akkor támogasd a készítőket azzal, hogy megveszed. De persze akkor sem kell rögtön a megjelenéskor megvenni, amíg drága. Vársz pár hónapot, és olcsóbban megkapod. Vagy itt a PH!-n s szoktak árulni játékokat olyanok, akik már végigjátszották, és olcsóbban eladják. Én is anno a Bioshock-ot 10K helyett 7-ért vettem egy PH!-s kollégától, és utána 5K-ért adtam el később egy másik, szintén PH!-s embernek. Azaz nekem összesen 2K-ba került hogy végigjátsszam. Ennyit nem ér meg egy új játék?

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Aktív témák