Keresés

Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    Erről a témáról én is írtam egy kis szösszenetet még annak idején, és elég parázs viták alakultak ki benne.

    Akit érdekel, itt elolvashatja. 1096 kommentes topik van mellette, ajánlom átböngészni azt is.

    Hogy a jelenlegi íráshoz kapcsolódóan is írjak: Én is elítélem a warezolást. Egy program - mindegy hogy játék, OS, vagy milliókba kerülő tervezőprogram -, több ember megfeszített munkájának a gyümölcse. És ha ezt mindenki ingyen lemásolná magának, akkor az alkotók ebből egy fillér jövedelmet sem látnának, ergo nem érné meg azt tovább fejleszteni, javítani, új tartalmakat és folytatásokat készíteni.

    Természetesen azzal is tisztában vagyok, hogy sokan nem engedhetnek meg maguknak 10-15K-t kiadni egy játékért. De én erre csak azt tudom mondani: Ha NEM TETSZIK a játék, akkor minek töltöd le? HA PEDIG TETSZIK, akkor támogasd a készítőket azzal, hogy megveszed. De persze akkor sem kell rögtön a megjelenéskor megvenni, amíg drága. Vársz pár hónapot, és olcsóbban megkapod. Vagy itt a PH!-n s szoktak árulni játékokat olyanok, akik már végigjátszották, és olcsóbban eladják. Én is anno a Bioshock-ot 10K helyett 7-ért vettem egy PH!-s kollégától, és utána 5K-ért adtam el később egy másik, szintén PH!-s embernek. Azaz nekem összesen 2K-ba került hogy végigjátsszam. Ennyit nem ér meg egy új játék?

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Kain #54 üzenetére

    Sajnos ebből pont az sugárzik ki, hogy muszáj letölteni hogy kipróbáljad. De miért is? Bugos a végleges játék? Sajnos a mai világban a kiadók határidőhöz kötik a megjelenést, amivel a fejlesztők nem mindig tudnak lépést tartani. Ezért terjedt el manapság az a nézet, hogy: "Nem jó? Majd kiadunk egy Patch-et". És ezzel megint csak arra ösztönzi a játékosokat, hogy ne vegyék meg a játékot. Ez rendben is van, de ez még nem elég indok arra, hogy warezoljunk. Akadnak olyanok is, akik nem ezt a példát követik. Ajánlom a figyelmedbe a Sacred 2 - Fallen Angel nevű játékot. Megjelenéskor voltak benne hibák, elismerem, de azóta ezeket nem csak hogy kijavították, de egy rakás új tartalmat is tettek a játékba. Plusz még a legutóbbi patch-el bekerült a PhysX támogatása is.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Kain #64 üzenetére

    Az valóban, de ha elnézel a Sacred 2 topikjába, akkor elolvashatod, hogy a PhysX támogatás az csak egy a sok javítás és plusz cuccok közül. Elég hosszú a lista. :)

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz ProEvoFan #73 üzenetére

    Nem, valóban. De amikor megvette a srác, akitől én vettem, akkor volt.

    Azon, hogy én olcsóbban megvettem tőle, valóban nem nyert a cég, viszont így ő is megúszta 3K-ból, ahogyan én is megúsztam 2K-ból, amikor eladtam 5-ért. Tehát a lényeg az, hogy olcsón jutottunk hozzá. Mintha megvennénk egy budget-kategóriás cuccot.

    És hogy a Sacred 2-nél maradjak: Azt is ha aktiválod, végigjátszod, utána uninstallálod, eltávolítva az aktiválást, szintén el tudod adni. Sőt, maguk a készítők is megemlítik ezt a kézikönyvben, hogy nincsen ellenükre ez a fajta továbbadás. Olyat hol találsz egy kézikönyvben, hogy: "Szabadon lemásolhatod x példányban, nem bánjuk?"

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Aktív témák