Aktív témák

  • eVan

    tag

    13ezer HUF egy gamera? Hmmm.
    Mondjuk keresek ennyit 2 nap alatt,Nem is kis munkával,Bemegyek leveszem a polcról,hazaviszem és 1.-Ki tudja fog-e rendesen futni,nincs-e vmi inkompatibilitás vagy elbaszott motorja a gamenak,ami miatt lassan,"röcögve megy. 2.-Jó-e a játék,mert manapság nagyon szépek ugye a trailerek.Ennyiért az asszonyt elviszem 2x vacsorázni akár,vagy költök bármi másra.Hogy mennyi adó van a játékot,arról már nem is érdemes beszélni,közhely.Szerintem viszont pl zenéért pénzt kérni,mert ugye warez a téma- Nem igazán kéne,a koncertekből,turnékból simán lenne ennyi pénze az előadóknak,hogy még ingyen is letölthetőek lennének a zenéik :K

    Minél több embert ismerek meg,annál jobban szeretem a kutyákat.:)

  • pmheros

    senior tag

    Példa:
    -2 napja megvettem a Crysis -t kevesebb mint 2 000Ft -ért boltban. Egy barátom is vett egyet.
    -1 éve lejátszottuk.
    -ha megjelenésekor 4 000Ft lett volna, akkor megadtuk volna érte azt a pénzt is, akkor.

    nem vagyok tökéletes

  • Bébá

    tag

    válasz h-yle #94 üzenetére

    Igy van, nem csak azért vásárol valamit az ember mert olcsó.De ha olcsó akkor miért ne.Egyébként az is egy jó érzés ha feljön egy ismerös és elámul hogy mennyi filmed van.Aztán megkérdezi hogy minek ennyi, és minek vásároltam meg.Ekkor esetleg megmutatom a kimaradt jeleneteket és egyébb extrákat amik a másolt lemezen nincs.A játékokkal kapcsolatban megveszel egy optimalizálatlan eredeti játékot, és várod hogy adjanak ki egy javitást.És akkor lehet hogy jobb lesz.De minek ha lelehet tölteni kapsz cd keyt exe-t felüliró crack-t.És már mehet is a játék, kijön a javitás felteszed nem indul anyázol és vársz hogy legyen egy normális törés.Dehát valamit valamiért.

  • 7

    addikt

    Az írás topicját zártam, mert elkerülhetetlenül olyan hozzászólásokat szül a téma, amikért az Alapelvek értelmében figyelmeztetéseket, banokat kellene osztogatnom. Ezektől eltekintek, mert már maga a témafelvetés olyan, hogy rengeteg hozzászóló pengeélen táncol, de ettől függetlenül a téma így nem folyhat tovább.
    További adalék, hogy ez már egy számtalanszor eljátszott vita, amiben egyáltalán nem tudja közelíteni a két fél az álláspontját, nem fognak konszenzusra jutni, így amíg a warezt illetően nem következik be felsőbb szinten változás, ugyanazt a csontot rágjuk újra meg újra minden ilyennél.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák