Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • L_ajos

    őstag

    válasz Viktor77 #22 üzenetére

    Azért mert a wow jószagú. vagy csak egyszerűen jókor volt jóhelyen és az utánalévők hiába tették le "majd/vagy ugyanazt" az asztalra, az "elsőség" ( és mmo újdonság ) ereje meghatározó volt/van / talán lesz - bár nem sokáig.

    Az a baj hogy emberenként lehet magyarázni a dolgot, tehát közel 3-4 milliárt megoldása van a dolognak. Hajrá :U

    PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

  • L_ajos

    őstag

    válasz Viktor77 #25 üzenetére

    Akkor igen kevés híreket olvasol más mmokról, vagy felületes vagy. Nézz utána és ne nekem kelljen megmagyarázni hogy a f2p modell miért sikeres.

    Az meg akinek van 10 milliós játékosbázisa a 1-2 millióval ellentétben, + recesszió + anyámkínya aszem még én is rájönnék hogy jó az ahogy van. Majd lesz az ugyse. A wow függők ( aki magára veszi és kritizál vagy bizonygatja hogy ő nem az, az nem érdekel - általános szubjektív megállapítás - ahogy az egész történet is ) meg ne akarják megmagyarázni hogy a másik miért szar, holott az ő portékáját se szereti mindenki + nem is feltétlen jobb. A pénzügyis siker nem egyenlő a kiválló minőséggel. főleg olyan játéknál ami a 7évestől indul és a 99 évesig terjed. + még sok minden. Vitázhatunk róla, vannak érveim, neked meg mint mindig vannak ellenérveid, igy jól ellehetünk, de akkor máshol.

    Ezt a témát lezártam azzal hogy igy nem érdekel, kár érte, és kívánci leszek mekkora siker lesz....

    Cain69: már messze járunk az eredeti témától. Két sorral feljebb. :K

    [ Szerkesztve ]

    PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

  • L_ajos

    őstag

    válasz Viktor77 #29 üzenetére

    Én mindig támadok :DDD ( ennyire ismerhetnétek :) - ( a wowfüggőket meg a vitaborulás elkerülése végett említem meg mindig hamarabb, hogy tiszta legyen hogy a FÜGGŐ véleménye nem éppen objektív ( persze vannak kivételek ) bár ha komoly lenne akkor nem íg írnám :D )

    A kérdésedre meg: én nem tudom elképzelni hogy ha f2p lenne a wow kétszer annyian játszanának vele. Talán pont ammiatt mert annyi ideje kint van már a piacon hogy az ég világon próba szinten már mindenki kipróbálta aki akarta. És azt sem lehet tudni hogy az első hónap után ismét hányan unnák meg. + még lenne pár tényező ami nem teszi biztossá azt hogy 20 millióan játszanának vele ( jah! csakis a jelenlegi piacra gondolok - hisz a mostani AAA MMOk is amik f2p-k ugyanazon a piacon vannak mint előtte ).

    De már engem is érdekelne a pontos oka és nem a spekuláció :) Szóval érdemes lenne kanyarítani egy atyaúristennek írl mailt hogy mondja már el. :)

    Wolf: az APB a legroszabb példa ( és a legjobb is ) (és a tetvek az igéretük ellenére nem tartották be azt hogy a játék árát levásárolhatom ), az még a Reloaded után is csak döglődik, talán egyetlenként a piacon. Nekem még anno az 5let sem tetszett, mivel gta multi oszt csá..De jah.. az EA jól beszopta vele ( amit megérdemeltek ).

    [ Szerkesztve ]

    PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

Új hozzászólás Aktív témák