Új hozzászólás Aktív témák

  • Csapoati

    nagyúr

    Előre szólok, hogy csak valami ~60-ig olvastam el a hozzászólásokat, bocs ha valami már lerágott csont (valakinek dolgozni is kellett a játékosok helyett :P )

    Na szóval, én világéletemben PC-s voltam, de nem zárom ki, hogy egyszer lesz konzolom is. Ha lenne egy nagyobb tévém, több szabadidőm, meg persze több pénzem, valószínűleg már egy X1-en (vagy még X360-on) nyomnám valamelyik Forzát. Engem főleg az exkluzív címek izgatnak, a cross-platform cuccokhoz jó a PC is. Kivéve persze ha elcseszik az optimalizálást, illetve szarnak az egész portolásra. Talán az is a PC mellett szól nálam, hogy az én kedvenc játékstílusaim (autós szimek, stratégiák - főleg körökre osztottak, és az MMO-k) nem nagyon jók konzolokon, vagy kiforratlan az irányításuk. Persze megvan a hangulata annak is, hogy az ember a nagyképernyős tévé előtt kontrollerrel nyomat valami szép játékot, de amióta van X360 gamepadem, azóta ez is részben teljesült. A Kinect viszont marha jó, az előtt le a kalappal. Ja és én nem haragszom egy konzolosra sem, csak a lusta gané kiadókra, akik képtelenek igényes portokat csinálni - tisztelet a kivételnek - és ennek köszönhetően sokszor PC-hez kevésbé illő irányítást és/vagy játékmenetet kapunk.

    Még valami: árban nem látok nagy különbséget a két megoldás között: a PC-t folyamatosan érdemes fejleszteni, a konzolt meg ugye ritkán, de akkor elég sok lóvé, meg persze a játékok is jóval drágábbak. Nem, nekem eszembe nem jutna visszaváltani egyet sem, kivéve ha szar volt és elég egyszer végigvinni. De pl. egy Skyrimet? Ne viccelődjünk.

    [ Szerkesztve ]

    tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Új hozzászólás Aktív témák