Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz Fitzgerald #48 üzenetére

    Gondolom de, 0. naptól játszom vele (ezernél több órával benne, plusz a CB), mivel a 12 hónapos wow előfizetés mellé kaptam meg (visszagondolva kb. harmada lett volna, ha direktbe veszem meg). Az elején voltak problémák, sőt mai napig vannak, pl.: rubberbandinget máig nem javították ki teljesen, season elején rendre pár napig rendre lassulások, akadások vannak. Csak az a gond az elméleteddel, hogy a kezdeti hibák előtt is tele voltak a fórumok a sírással, hogy miért kell online kapcsolat, holott akkor még nem is lehetett tudni, hogy olyan katasztrofális lesz a start. Aztán később ezek a hangadók eltűntek, amikor rájöttek, hogy nem igazán lesz tört változat belőle (vagy megvették, vagy mentek POEzni, ami szintén online, de az nem baj, mert nem fizetős).

    Ez a terheléses belassulás dolog egyébként itt is borítékolható lesz. Nyilván jönnek majd a nyilatkozatok, hogy DDOS támadást kaptak, ahogy a Blizz szokta. Szerintem már az open beta alatt össze fog omlani a rendszer, de ha nem és pozitív csalódás lesz az embereknek, akkor majd éles rajtkor. ;] Eddig egy viszonylag sima indulást láttam életemben az pedig a GW2 start volt (bár ott meg az AH döglődött az elején, de gond nélkül lehetett játszani).

    [ Szerkesztve ]

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák