Új hozzászólás Aktív témák

  • snake1977

    őstag

    válasz Feketelaszlo #48 üzenetére

    Nem kifejezetten csak az amazonra gondoltam, de nézzük akár az emag marketplace-t, ez sem magyar cég, de mindarra amit mondtál szerintem a megoldás, hogy kínáljanak a magyar cégek is olyan lehetőségeket árakat, amit ezek a cégek nyújtanak (amennyiben annak van piaca), a edigital jó úton halad, a legtöbb kissebb magyar cég nem tud ilyen árakat, akciókat felmutatni, viszont ha úgy nézem ők is megfojtják a kisvállalkozókat, redukálják a piacot, és csak a nagy cégek közt tud kialakulni érdemi árverseny, tehát a kisvállalkozók szívják meg. Én szivesen költöm magyar cégnél a pénzem, amennyiben látom hogy az árazás kedvező. Ugyanakkor lelki ismeret furdalás nélkül fogok vásárolni külföldi tulajdonú cégtől ha az ott megvásárolt termék ára jelentősen olcsóbb, ahogy az emberek nagy része is ugyanezt teszi, pénzből élünk és a "hozzáadott magyar érték"-ből hónap végén nem tudunk bevásárolni.

    N+1 céget tudnék mondani ahol magyar emberek dolgoznak, de az általuk kovácsolt tőke a külföldi tulajdonos zsebébe kerül, bár ez már nem kifejezetten e-kereskedelem.

    ...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu / www.www.tiktok.com/@brszk_official / https://www.youtube.com/@BRSZK-Official

Új hozzászólás Aktív témák