Új hozzászólás Aktív témák

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz Tikakukac #79 üzenetére

    Meg leginkább azzal van gond, hogy az átlag felhasználó azt gondolja, hogy hűhh hát ez egy laptop, és ez kimegy a világból mint a Mercedes 190D, és még csak hozzá se kell nyúlni...

    Aztán jön a megvilágosodás, hogy ez bizony egy consumer laptop, és nem fenékig tejföl az egész...

    Egy laptopot bármilyen körülmények között is használják 1-2 havonta érdemes kifújatni sűrített levegővel. Én pl nem használom ágyban, csak hozom viszem, és 1 hónap után annyi por jött ki, hogy nem is értettem. Statikusság, ahol elektromosság van, oda be is vonzza a kis porszemeket :)

    Illetve a minőség. Ezek mind egy darab műanyag, csavarozva meg minden. Hiányoltam is a tesztből, hogy nem tértek ki részletesebben a laptopok ilyen szintű tesztelésére.

    Képernyőnek pl holtjátéka? oké új, de mennyire tűnik pl masszívnak. csavaró erőkre hogy reagál a képernyő, a laptop alsó fele, recseg-e ,ropog-e, ilyesmik...

    Szerk: hopp egykét dolgot megtaláltam, sorry :)

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 91999 FT - ingyen szállítással

Új hozzászólás Aktív témák