Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Daelion

    őstag

    válasz rolee9309 #5 üzenetére

    Ez amúgy érdekes, hogy mennyire 2 tábor van még a szérián/fan basen belül is.

    Van akik nem bírják a 3-at és kedvencük a 2 és van akinek fordítva mint pl nekem is. :D
    Nálam end game szinten nem volt bejövős a 2 így első rész után amit agyon játszottam anno, BL 2-t meg pár hónap után letettem véglegesen mert nem tetszett ahogy max szinten működött a játék és most sem.

    A rohadt nehezen hozzá jutós Legendary sem az én világom már, elég volt az a D2-es korszakomba sok sok évig.
    BL 1 is szerintem General Knoxx DLC után lett tényleg jó a Crawmerax farmolás lehetőséggel és utána kötött le sokáig a játék meg csináltam mindegyik karit max szintre.

    BL 3 ban nem a Legendary a ritka hanem a megfelelő Anoint ahhoz a buildhez amit össze akar rakni az ember.
    Pláne mielőtt berakták az Anoint reroll machine-t kész őrület volt kifarmolni ezeket mert tonna Anoint variáns van amivel eshet.
    Egyik lvl cap növelés után is több napig csak Flippert farmoltam dedikált helyen 1HP Deathless/Urad buildes Mozera mert nem akart kiesni azzal az Anointal a fegyver az istenért sem.

    Most így a reroll lehetőséggel már jobb lett a helyzet, és ez bekerült alapjáraton Wonderlands-be is aminek én örülök. 'így is lesz elég farmolás bőven'

    Fegyver skinek nekem bejönnek, na persze nem a its poop skin. :DDD
    Lost loot machine nem tudom miért lenne gond, örülj neki nem veszik el a nagy nehezen kifarmolt fegyvered ha véletlen kiesik a mapról mert ugye az előfordul. 'Free Radical pisztoly farmon is előszeretettel vágja bele a lávába a boss a lootot miután meghal'

    Midget miatt ne őket hibáztasd hanem ezt a PC világot ami egyre jobban terjed mindenhol, már nem mondhatod/rakhatsz játékba Midgetet mert az sértő. ;]

    Nagyobb hibákba én még nem futottam bele, akiket követek ilyen csatornákat ott is csak pár bugos dolgot jelentettek eddig amit kéne majd javítani + problémás a dedikált farm de azt BL 3-ban is javítottak idővel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák