Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Tyberius #10 üzenetére

    Hát, ha ugyan az írja a storyt, mint aki a DreamFall (és korábban a The Longest Journey) alá, akkor arra nemigen lehet panasz (már ha nem kötik meg túlzottan a kezét, és célzottan valami szart íratnak vele -> adatnak ki a neve alatt...)

    A MassEffect-en kívül a DreamFall (és a TLJ) az egyetlen szerepjátékok amikkel képes voltam játszani, sőt, még meg is szerettem őket. Utóbbiaknál is előkerül a varázslat és mágia világa, mégsem érzem úgy magam, mint mikor ránézek egy WoW-ra, és menekülni akarok a monitor elől (mondjuk az a menekülést nem is a mágiavilág miatt van, azt valami más váltja ki, inkább a grafika... De a HP szintű varázslás is riasztó azért benne).

    Viszont végre rájöttem, hogy akkor ez lesz az a játék, amiről még csak az "egyszer lesz majd valami"-ként emlegetve olvastam, mikor próbáltam informálódni a DreamFall esetleges folytatásáról.
    És igen, még dühít is, hogy azért nem készül a DreammFall: Cahpters, mert ezzel az MMO-val vannak lekötv. :W

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák