Új hozzászólás Aktív témák

  • ddekany

    veterán

    Kicsit túlzásba vitték a rásszizmus elleni nevelést, ha tényleg fajtól függetlenül lehet házasodni. :) Érted, argonian elvesz egy embert pl... Mondjuk az is érdekes, hogy nemtől is független ez és a templom áldását adja rá. (Gy.k., az egész hivatalos házasságosdi eredetileg az öröklésről, a vagyonról szól, azaz, hogy legyen fix, hogy egy gyerek kitől örököl, a templom meg lényegében amolyan állami intézmény volt. Innentől kezdve ez nem illik egy középkori fantasybe.)

    A cikk alapján minden mágikus fegyver töltendő, tehát az is amit eleve mágikusként találsz. Ha nem így van, fogalmazd át szerintem.

    Állatok viselkedése... én attól vettem le hajamat, mikor láttam, hogy karddal megütött szarvas 30 métert odébb fut (azt is úgy, hogy szinte le tudod futni), aztán nem fél tőled. Ez kb egy konstanson múlhat a script-ben. Ha csak benézték, megbocsájtható, de ez emberben felmerül, hogy tán direkt ilyen, hogy pistike ne sírjon, hogy nem tud vadászni. :U Mondjuk már eleve az, hogy oda tudsz sétálni hozzá... Jehova tanúja volt valamelyik készítő? :)

    Vérfarkasnál említetted a hold hatásának kihagyását. Morrowindben minden éjjel akaratod ellenére vérfarkassá változtál, és csakis akkor, és meg kellett ölnöd egy NPC-t hajnalig, különben meghaltál vagy 1-re csökkent a max. HP-d, vagy valami ilyesmi szopatás. A vámpírság is súlyosabb volt, mert nappal égetett a nap ha kimentél, meg eleve mindig látták rajtad, hogy vámpír vagy. Na, az HC-b volt.

    Hogy éjjel bezár az üzlet stb... még szerencse, hogy nem vagyok troll, mert akkor azt mondanám, a C64-en a Magic Candle-ba is így volt már. ;] Azaz, még jó, hogy egy TES-ben így van, meg így is volt tán már a Daggerfall-ban is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák