Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vakegérke

    veterán

    Kétszer is köszönöm. :R

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

  • Vakegérke

    veterán

    válasz talmida #4 üzenetére

    Nincs nyüzsi a topicban, ezért bő lére ereszthetem válaszom.

    Kérdés, hogy mikor mit ettem. Ha a mai napról van szó, akkor kilenckor keltem, egy parányi pogácsa fél pohár tejjel, kávé, aztán irány a bolt. Délutános vagyok, és mielőtt melózni mentem volna, benyomtam egy diós patkót a maradék tejjel, rá a maradék kávét. Meló közben egy zsömle füstölt tarjával, bodzaszörp. És kávé.
    Most itt ülök a gép előtt, és nem tudom, mi lesz a vacsi. Talán kolbász mustárral, vagy hagymával, talán májkrém hagymával. No meg persze kenyérke. Az is lehet, hogy előveszek egy konzervet, mindig van belőle itthon. Tényleg nem tudom, mit fogok enni.
    Egyedül élek, azt eszem, ami kéznél van. Amig a feleségem élt, egészséges létére ellátott, aztán amikor végleg lebetegedett, akkor én főzőcskéztem, értek hozzá. Megtettem, mert volt kiért. Ma már nincs kiért.
    Hétvégén fincsit ettem. Héjában sütöttem krumplit, raktam a tányérra csibefasírtot is, meg hagymát, fokhagymát. Nagy szelet kenyérke, nagy bögre víz, és egy percre szép volt az élet.
    Kedvenc kaja?
    Mindenevő vagyok. Kivétel a csülök, a pacal, a kövér húsok, meg a csirke bőre.
    Na jó, mondok pár kedvencet.
    Rakott krumpli, rakott kel, ragu, zöldborsós pörkölt.

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

  • Vakegérke

    veterán

    válasz talmida #6 üzenetére

    A szörpöket a boltban veszem. :)

    Azt egy szóval se mondtam, hogy halálvágyam lenne. Egy fenét. Csak éppen nagyon lusta vagyok.
    Délutános héten egyébként sincs időm főzőcskézni. Este 10 után már nem állok neki, délelőtt cirka két órám lenne rá, inkább tunyulok.

    Olvastad guga írását. Párhuzamot ne vonj életvitelünk közé. Kevés kávéval beérem, és bár gyors mozgású vagyok, "motoros egér" nem. Inkább Pató Pál úr.

    Nagyon jól néz ki a kaja. :K
    Mi egy picit jobban átpirítottuk az egészet, de így is fincsi.

    Másfél éve bevásároltam, minden együtt volt a rakott krumplihoz. Anyucim összerogyott, nem tudtam újra éleszteni. A rakott krumpli nem készült el.
    Ha az Úr mellém rendel egy társat, elsőként egy kedvenc kajámat fogom kérni tőle. Hogy mit, azt nem árulom el. :)

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Új hozzászólás Aktív témák