Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz sh4d0w #36 üzenetére

    Végig desktopról volt szó, nem is beszéltem én sem másról. Mindenki tudja, hogy a szerverek, szupersz.gépek és egyebek javán mi fut, ahogy mobil OS-nél is mi a domináns. Nem is vitatta senki. De azt úgy látszik sok éve nem sikerül megemészteni és lenyelni, túltenni magát rajta, hogy desktopon nem tud kellő teret hódítani és nem sikeres. Sőt, valószínűleg nem is lesz a jövőben sem. Ez a vita is csak pusztán erről szól részedről. :)

    "csak Windows-t tanulnak, az a kesobbiekben jelentosen torzitja a piaci viszonyokat, versenyhatranyba hozva az orszagot."

    Ekkora sületlenséget, kétségbeesett magyarázkodást már régen olvastam... :N Először is, amelyik gyártó és terméke adott területen nem versenyképes, az már a maga baja. Versenyhátrány, huh...mihez képest? Mert minden országban, minden diák és ember 3 platformot és 20+ db OS-t, 100+ féle professzionális, ipari programot tanult, ismer és kezel profi szinten. Csakis, nyilván. :D Vagy inkább azt, amit megkövetel az adott szakma és piac. Aki nem spec IT, informatikai területen dolgozik, annak is nyilván meg kell tanulni ám mindent, ami valójában nem szükséges a pályafutásához, végig kell próbálgatni a teljes dw listát, különben nem lesz sikeres, soha az életben. Röhejes...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák