Új hozzászólás Aktív témák

  • persil

    nagyúr

    Nekem az első benyomás az volt, hogy hurrá még egy 10 forintos konzolátírat... És ez már rögtön a főmenüben.

    Menükben az egér használat teljesen felejtős, nekem már önmagában ez minusz 20 pont, szóval max 80 lehetNE, ha nem lenne sz?r az egér érzékenysége/gyorsulása, amit állítani sem lehet és a teljesen használhatatlan UI.
    Gondolok itt most a térképnek csúfolt részre, vagy pl az "inventory"-ra nevezett listára, meg a skill táblára....
    RPG, amiben controller nélkül negyedóráig tart megnézni, hogy mire hány skill pontod van... hurrá!:D

    A grafika meg... nem rossz, de a bejelentések, képek és videók után nem ezt vártam. A Witcher 2 mérföldekkel szebb játék. És nem, nem legalacsonyabb felbontáson játszom vele. Ultra-n 30-40 fps, high-on meg stabil 60. Egyszerűen helyenként írtózat kellemes, hangulatos, de amúgy semmi különleges, nem sokkal szebb, mint az Oblivion/Fallout 3. Eleve nem tudom, hogy ha ennyi ideig készítették, ekkora hype-al jött a játék, akkor miért nem kapott saját motort...

    Szóval én csalódtam, méghozzá a leginkább azért, mert a játék maga tetszene, én is vártam rá, a korábbi részeket is szerettem, de ez a rengeteg apró dolog, illetve a penetráns konzol szag, ami árad a játékból, teljesen elveszi a kedvem.

    Szóval egyelőre messze magasan marad az utóbbi idők legjobb rpg-je a Witcher 2.
    (persze csak, ha a régi nagyokat nem számoljuk, azoknál úgysem lesz soha)

    Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

Új hozzászólás Aktív témák