Új hozzászólás Aktív témák

  • RicoRR

    tag

    válasz szaszabee #482 üzenetére

    ezt hogy is kell pontosan tennem ezt a gyári állapotot?
    a beállításaimat utána indításkor állítsam vissza a google fiókból? és újratelepítenem az eddig telepített alkalmazásokat (majdnem mindet).

    egyébként, ha kiveszem az akksit, pl. sd kártyát behelyezni, cserélni nagyobbra, akkor mi történik? minden törlődik? akkor is google fiókból kell helyreállítanom az adataimat, beállításaimat indításkor, és újratelepítenem az appokat?

    karácsonykor semmi baja nem volt, szinte egyfolytában ment vagy a mobilnet, vagy a wifi, jöttek mentek a csetek. így bírt több, mint egy napot, csak alváskor kapcsoltam le az adatforgalmat.

    most kijelentkeztem google talkból, és így visszaszorult az akksi használat óránként 2%ra (4-5ről - persze nem biztos, hogy ettől). Ez azért már elfogadhatóbb adat, ez kb. 2 nap készenlétben. Ezek szerint a csevegő akkor is fogyaszt, ha be vagyok jelentkezve, de nincs se wifire se moblinetre kapcsolva? logikus lenne, hogy nem, ha nincs internet elérés, akkor nem fogyaszt, nem? ha be vagyok jelentkezve, ha nem.

    a ramom, kb. 600megára van tele, úgy hogy nincs elindítva külön semmi, feladatkezelő 0 alkalmazást mutat.
    ezek vannak telepítve (avast + avast lopásvédelme, facebook, 5 angry birds, bad piggies, ebay, qr droid)

    még egy kérdés: ha letöltök 4-5 játékot, akkor mindegyik fogyaszt, akkor is, ha épp nem játszom vele? azaz elég letölteni kettőt, amivel épp jétszom és ha meguntam törlöm és másik kettő letölt? vagy hogy van ez?

    még valami: a zárolt képernyőn miért nem frissül az időjárás (óránkéntire van beállítva zárolt képrnyő módban), amikor a home képernyőn manuálisan frissítek? mindig van a budapest és pl. pasarét között 5-6 fok eltérés.

    azon gondolkozom, hogy egy elosztóból töltöttem pár nappal ezelőtt, és volt bedugva valami régi laptop, aminek zizeget a dugója (volt bedugva egy aktív hangfal is, az meg adta a hangot hozzá), majd amikor kihúztam szikrázott is, szóval volt valami zárlat abban az elosztóban, ahova a telefon volt dugva (gondolom párhuzamosan vannak kötve az aljzatok, nem sorosan, tehát annyira nem lehet ez gáz). Ez tönkre vághatta az akksit, vagy van ez ellen védelem?

    köszönöm, kúlok vagytok, tényleg!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák