Új hozzászólás Aktív témák

  • Otisz

    őstag

    Kis összefoglaló a készülékről, hogy számomra miért is csalódás ez a mini. Én csak a negatívumokat írom le, úgy is az számít igazán vásárláskor.
    Volt a nagy tesója is, ahhoz képest ez visszalépés. Eléggé. Azért ahhoz képest, mert ugye a nevében is arra utalnak, így joggal várná el az ember az azt megközelítő élményt és használhatóságot.
    Egyébként az S3-al teljesen meg voltam elégedve! Nálam soha nem laggolt sehol, gyönyörű fotókat/videókat lehetett vele készíteni (mobilok között), nagyon szép hangzása volt, egyetlen negatívuma (az akkun kívül), hogy nekem kicsit már nagy volt, de a végére egészen megszoktam.

    Nos akkor leírom, hogy mik a problémáim a minivel.
    - Bizony-bizony szokott laggolni. Nem mindig.
    - Fotók meg sem közelítik a nagy testvér minőségét.
    - Lassabban fókuszál.
    - Vaku fele olyan hatékony, ráadásul rossz helyen van. Álló helyzetben sokszor közel esik a mutatóujj hozzá (nem eltakarja!), és olyankor a vaku fényétől (ahogy visszaverődik az ujjról) sárgás tónusú lesz a kép.
    - 4 napja van nálam, és bizony rengetegszer újraindul magától. Nincs összefüggés a restartok között. Legtöbbször csak onnan tudom, hogy hallom a Samsung indító dallamát. Még mielőtt valaki azt mondaná, hogy program okozza, leírom hogy nincsenek rá dolgok feltelepítve, az egész gyári.
    - Akku ugyanannyit bír mint a nagyobbik tesó, pedig másra számítana az ember.
    - Többször csinálta, hogy ha keresett valaki, és én egyéb elfoglaltságaim miatt elutasítottam a hívást, majd rögtön megpróbáltam az illetőt visszahívni, nem tudtam. Csak az újraindítás segített.

    Lehet, hogy a nálam lévő példánnyal nem okés valami, ezt sem zárom ki, de emiatt számomra eléggé csalódás. Megy is vissza a feladónak (Tééé).

    (OO[IIII][IIII]OO)

Új hozzászólás Aktív témák