Új hozzászólás Aktív témák

  • Aryes

    nagyúr

    válasz Remus389 #251 üzenetére

    Ismered a mondást: "Ízlésről vitatkozni olyan, mint építészetről táncolni".
    Nekem semmi okom magyarázkodni, Neked meg semmi okod kételkedni az érveim valóságtartalmában. :)
    Ha azonos áron kapnék egy opelt és egy bmw-t, tegyük fel a példa kedvéért, hogy egyidősek és azonos állapotúak, mi indokolja, hogy a bmw-t válasszam? Ha használati értékét nézem, mindkettő elvisz A-ból B-be. Ha praktikus szempontból nézem, akkor az opelnek sokkal olcsóbb a fenntartása, alkatrész és szervízköltsége, olcsóbb rá a gumi, a teljesítményadó... Lehet, hogy ugyanannyi benzinnel az opellel messzebbre tudok utazni. Nekem ennyi elég, hogy ne a bmw-t válasszam. Ha a bmw fél méterrel hosszabb az opelnél, az elég, hogy városban ne legyen könnyű parkolni vele. Ha párhuzamot vonok a telefonnal, hozzáteszem még az előző listához, hogy az a plusz 0.3" nekem elég, hogy túl nagynak minősítsem. 4" fölötti telefont eddig sem akartam venni, ezután sem akarok, nem azért, mert nem tehetném meg.
    És ehhez tegyük még hozzá, hogy mi van, ha nekem eleve nem is teszik a bmw? Nincs mit kompenzálnom. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák